Заповнiть форму
ми зв'яжемося з вами протягом доби

Монтаж нового котла

ЯК МИ ЦЕ РОБИМО
1. Опитування
Дайте відповіді на кілька швидких запитань про ваш будинок, тоді ми запропонуємо вам котел, що оптимально підходить до Вашого будинку. Ви обираєте бажану дату виїзду, і наша привітна команда з монтажу зателефонує вам для уточнення даних.
2. Замовлення
Котел можна оплатити одразу або подати заявку на оплату частинами.
Все це можна зробити на сайті.

Монтаж котла вiд 1500 грн
3. Встановлення
У обрану вами дату приїдуть наші інженери та професійно виконають свою роботу. Навчать вас, як користуватись котлом, щоб отримати максимальний комфорт та економію. В середньому монтаж займає 1 день.
4. Обслуговування
Після вводу в експлуатацію наші спеціалісти оформлять гарантію та зареєструють обладнання у нашій системі, щоб ви своєчасно отримували нагадування про необхідність проведення технічного огляду.
Бренди котлів
Ми усвідомлюємо, що кожна оселя та особливості системи опалення є свого роду унікальними. Ось чому ми раді допомогти вам у підборі найкращого продукту для вашого будинку що підійде як до звичайної, так і до комбінованої системи опалення. Ми також проконсультуємо вас щодо гарантії для кожної окремої торгової марки та переваг вибору одного товару перед іншим.
Котли Viessmann
Група компаній Viessmann – один з провідних міжнародних виробників опалювальних, промислових і холодильних систем. Сімейне підприємство, засноване 1917 року забезпечує зайнятістю 12 100 співробітників, а річний оборот компанії складає 2,37 млрд. євро.
Компанія володіє 22 заводами у 11 країнах. Діє розгалужена мережа великих центрів збуту та представництв у 74 країнах, у світі працюють 120 торговельних філій компанії. Частка експорту становить 55 відсотків загального обороту компанії.
Viessmann використовує новітні технології та найякісніші матеріали, щоб заощадити ваші гроші та витратити менше енергії.

Вони не тільки допомагають зберегти запаси енергії, які ми маємо зараз, але й готові до використання з джерелами енергії майбутнього.
Обрати котел
Котли Navien
NAVIEN - найбільший корейський виробник універсальної теплотехніки, спеціалізується в основному на виробництві газових котлів, а також інших пов'язаних з енергією механізмів, призначених в основному для домашнього використання.
Котел що займає 1 місце по рівню продажів на ринку СНД.
Всі комплектуючі для нашого обладнання виготовляються в Кореї і Японії. Весь процес складання котлів проходить виключно на власних заводах в Кореї з найсуворішим контролем якості відповідного стандартам ISO 9001.
Котли Aton
ATON Group - холдинг, що випускає теплотехнічну продукцію під брендом ATON. Ця торгова марка була створена в 2003 році.

ATON Group - один з лідерів ринку опалювальної техніки України, основним напрямком діяльності якої є продаж побутового та промислового теплотехнічного обладнання АTON на території України і СНД.

У продуктовому портфелі компанії більше 70 найменувань власної продукції, кількість яких з кожним роком збільшується. Це - багато різновидів котлів, призначених для теплопостачання індивідуальних житлових будинків, квартир, адміністративно-господарських та виробничих об'єктів, обладнаних автономними системами водяного опалення з природною або примусовою циркуляцією теплоносія; каміни, газові конвектори, і інше промобладнання.
Системи Meibes
Компанія MEIBES заснована в 1961 році в Ганновері (Німеччина) братами Альфредом і Гельмутом Майбес. Компанія пройшла шлях від сімейної майстерні до промислового підприємства, і прізвище стала світовим ім'ям.

На сьогоднішній день німецький завод MEIBES, який займається виробництвом техніки швидкого монтажу для котельних, геліосистем, і інших систем для прийому і розподілу тепла, входить до складу великого європейського концерну Aalberts Industries N.V.

MEIBES пропонує рішення в області оптимізації роботи джерела тепла (котельня або ЦТП), розподілу теплового навантаження по споживачах, використання альтернативних ресурсів, а також в області організації внутрішніх інженерних систем опалення та гарячого водопостачання з централізованою або індивідуальною схемою, а також поставляє обладнання для організації низькотемпературних контурів опалення та для систем диспетчеризації та обліку енергоресурсів.
MEIBES є синонімом німецької надійності і довговічного безаварійного терміну роботи.
FAQ
Часті запитання
Скільки коштує новий котел?
Існують різні фактори, які впливають на вартість нового котла.
Розмір вашого будинку, тип системи, який вам потрібен, або який бренд ви віддаєте перевагу.
ДIЗНАТИСЬ ЦIНУ
Скільки пропрацює новий котел?
В середньому термін експлуатації нового котла складає близько 10-15 років. Все залежить від того, наскільки доглянутий котел - котел, який щороку обслуговується та швидко ремонтується, коли виникають проблеми, пропрацює набагато довше.
Який котел найкращий?
Нас завжди запитують, який найкращий котел, але відповідь не така проста, як ви думаєте. Одне чітко зрозуміло , який є найефективнішим для вашого будинку - так що ви будете використовувати менше енергії , щоб забезпечити найкращу продуктивність нагрівання і заощадите гроші за газ.

Часто це комбінований котел, але це не означає, що комбінований буде ідеальним для вас, все повністю залежить від ваших потреб в опаленні та гарячому водопостачанні.
Те саме стосується і марок котлів , оскільки кожна марка має плюси і мінуси.
Скільки часу знадобиться, щоб придбати та змонтувати новий котел?
Це залежить від того, яку роботу ви виконали під час встановлення нового котла. Для якнайшвидшого встановлення, при купівлі котла через наш сервіс, ми можемо встановити його протягом 48 годин