top of page

Головні поради щодо енергозбереження протягом літа

Ми ділимося своїми порадами на літо з енергозбереження, щоб у вашому домі було кофмортно протягом усього року, і щоб заощадити ваші гроші.
Тримайте гарячу воду включеною протягом літа

Так само ми рекомендуємо вмикати котел протягом літа, наприклад на гарячу воду, щоб ваш будинок працював ефективно. Якщо цього не зробити, ви ризикуєте, що настає осінь насоси, а система виходить з ладу. Нерідкі випадки, коли котли заклинюють, якщо ними не користуються регулярно. Це досить часто приводить до того що вони виходять з ладу в кінці літа після тривалих періодів бездіяльності.Зменшіть термостат на 1 градус, щоб заощадити гроші

У весінні та тим більше літні місяці вам не знадобиться стільки тепла у вашому домі. Але якщо ви все ж таки це зробите, зниження його на 1 градус може заощадити вам досить багату суму на річному рахунку.

Ми дуже рекомендуємо встановити розумний термостат, який гарантуватиме, що ви не опалюєте свій будинок під час спеки за вікном.

Розумні термостати — це чудовий спосіб відстежувати використання опалення і можуть допомогти вам створити графік, який найкраще підходить для вас, вашого дому та вашої родини.
Не ставте холодильник і морозильну камеру під прямі сонячні промені

Це може здатися дивним, але вам потрібно переконатися, що ваш холодильник і морозильні камери не знаходяться в місцях з прямими сонячними променями або в кімнаті, яка стає дуже гарячою – тоді їм не доведеться так важко працювати.

Багато людей цього не знають, але порожнє місце у вашій морозильній камері означає, що їй доведеться працювати інтенсивніше, тому ми рекомендуємо запастися великою кількістю морозива протягом літа.Прийміть душ на 1 хвилину менше і заощадите 13 літрів води

Ми всі можемо погодитися, що приємний довгий душ наприкінці спекотного дня виглядає неймовірно, але це може серйозно коштувати вам.

Щоб заощадити 13 літрів води, ви можете скоротити свій душ всього на 1 хвилину. Ви також можете заощадити енергію, навіть трохи знизивши температуру.

Якщо ви думаєте, що приймаєте душ занадто довго, і вам потрібна допомога, ви завжди можете спробувати визначити тривалість душу з обраною піснею (або піснями). Для тих, хто хоче скоротити його до шести хвилин, спробуйте Bohemian Rhapsody.bottom of page