top of page

Поради щодо вибору спеціалістів із обслуговування та ремонту газових котлів.

Для того, щоб бути впевненим в тому, що котел буде забезпечувати Вас теплом і гарячою водою довгі роки, при виборі спеціаліста по сервісу слід враховувати кілька основних факторів.


1. Звертатися саме у офіційний сервісний центр, а не до невідомого майстра на всі руки.

2. Звертатися в той сервісний центр, який офіційно працює з виробником вашої техніки. Адресу сервісного центру Ви можете дізнатись, звернувшись на гарячу лінію виробника.

3. У офіційного сервісного центру повинні бути наявні документи, котрі підтверджують, що вони мають право обслуговувати газові котли.

4. Майстри сервісного центру повинні пройти навчання по тим торговим маркам, котрі обслуговують.

5. В інтернеті повинні бути відгуки про сервісний центр. Якщо під коментарями є відповідь представників сервісного центру, отже для нього важлива репутація, що є підтвердженням високої якості послуг, що надаються.

6. Вибирайте сервісний центр з власним складом запчастин. Це дозволить не чекати тижнями заміни будь-яких деталей.

7. Важливу роль відіграє й інструмент, який використовують майстри. У професійних сервісних центрах, які спеціалізуються на ремонті опалювальної техніки, є все необхідне для швидкого усунення будь яких проблем.


Як не бути ошуканим при зверненні в сервісний центр?


Є й окрема група "сервісів" або одиноких майстрів, які або надають сервісні послуги на дуже низькому рівні, або просто беруть гроші та пропадають з радарів. Їх досить легко визначити:


- Майстер, що не є співробітником ніякого Сервісного центру і відповідно не має ніяких документів.

- Відсутність офісу.


- Відсутність будь яких документів.

- Відсутність гарантії на запчастини та виконані роботи.

- Самопроголошені «фахівці» не мають оригінальних запчастин та використовують дешеві аналоги, що може призвести до подальших проблем з обладнанням.


Такі сервісні центри в більшості випадків не мають навіть обладнання для ремонту. А після них знадобиться ще раз звертатися до майстрів.

Саме тому перед тим, як замовляти сервіс, необхідно перевірити реальне існування компанії.


bottom of page