Типи систем центрального опалення



Вибір правильного типу центральногоопалення для вашого будинку може заплутати. Правильна система для вашого будинку повинна бути енергоефективною - це означає зменшити споживання енергії та витрати на газ, забезпечуючипри цьому найкращі показники.



Вибір правильного типу центрального опалення для вашого будинку може заплутати. Правильна система для вашого будинку повинна бути енергоефективною - це означає зменшити споживання енергії та витрати на газ, забезпечуючи при цьому найкращі показники. Тож, щоб допомогти вам, ми створили дружній путівник, який пояснить основні системи центрального опалення та типи будинків, для яких вони найкраще підходять.


Комбінований

Найпоширеніший тип котлів в Україні. Він нагріває воду безпосередньо з вашої мережі, забезпечуючи миттєву гарячу воду з-під крана. Енергоефективний, так і економічно вигідний для роботи, надзвичайно компактний і не вимагає зберігання холодної води або бака з гарячою водою. Він може бути розташований на вашій кухні, в гаражі, спальні або шафі, ідеально підходить для невеликих та середніх будинків з однією ванною кімнатою. Доступний цілий ряд торгових марок котлів , всі з гарантіями виробника до 5 років. Вони можуть забезпечити повний спокій, коли мова йде про ваше центральне опалення.



Cистемний

Системний котел дуже схожий на комбінований, але для нього потрібен додатковий накопичувач гарячої води. Системний котел спочатку буде нагрівати мережеву воду, тоді як балон з гарячою водою буде зберігати та підтримувати її так, що у вас завжди буде під рукою миттєва гаряча вода. Це економічний простір для звичайного котла, але він займе простір у шафі з доданим балоном для гарячої води. Він ідеально підходить для будинків з кількома ванними кімнатами, оскільки він може подавати гарячу воду до декількох кранів, а також дуже економічний у використанні.



Звичайний

Звичайний котел схожий на системний, але для нього потрібен резервуар для холодної води (часто зустрічається на горищі), а також бак з гарячою водою. Звичайний котел використовує холодну воду, що зберігається в горищі, для нагрівання, а потім подає гарячу воду до балона, який підтримує вашу воду при милій гарячій температурі. Колись звичайні котли були найпоширенішим видом системи центрального опалення. Звичайний котел ідеально підходить для великих будинків з більш ніж однією ванною кімнатою та низьким тиском води.





Відповідаємо на найчастіші запитання про типи центрального опалення

Скільки коштує нова система центрального опалення?



Існують різні фактори, які впливають на вартість нової системи центрального опалення. Розмір вашого будинку, тип системи центрального опалення, який вам потрібен, або марку котлів, яку ви віддаєте перевагу. Усі вони пов'язані з витратами, але якщо ви встановлюєте нову систему центрального опалення з нуля, ви, швидше за все, заплатите від 200 000 до 400 000 тис грн. Однак, коли мова заходить про ваш котел, можливо, ви зможете скласти план оплати, який допоможе зробити вартість більш доступною. Здійснення доступних щомісячних платежів замість однієї авансової суми може допомогти зняти заміну вашого котла, особливо якщо це несподівано.

Чи можете ви самостійно встановити систему центрального опалення?

Що робити, якщо ви помітили проблеми з центральним опаленням?