Як зменшити рахунок за опалення
Покращте теплоізоляцію по всьому будинку

Ще один спосіб значно скоротити щомісячні платежі за газ – покращити теплоізоляцію. Втрата тепла означає, даремно спалюєте лишній газ чи використовуваєте електроенргію . Покращення вашої ізоляції може істотно змінити температуру вашого будинку і гарантувати, що ваш котел буде використовуватися більш економно.
Утеплення даху

25% тепла вашого будинку виходить через ваш дах, і, незважаючи на початкові витрати на монтаж, ваша річна економія може вже в перший опалювальний сезон повернути значну частку грошей.Склопакети

Більшість сучасних будинків оснащені енергоефективними склопакетами з самого початку. Однак, якщо ви живете в старій нерухомості з односклопакетами, оновлення до подвійного є неймовірно простим способом скоротити втрати тепла і, в свою чергу, витратити в довгостроковій перспективі.

Установка розумного термостата

Ви можете подумати: «У мене вже є котел– навіщо мені термостат?» . Однак ці розумні технологічні кліматичні помічники насправді зменшують ваші витрати.

Вони підключаються до вашої системи через Інтернет і дають вам можливість вмикати і вимикати опалення, а також змінювати температуру, і все це зі смартфона. Більше не варто турбуватися про те, чи залишили ви опалення вдома, і чи стягуєте чималий рахунок. Тепер ви контролюєте, скільки енергії ви використовуєте, і кінцеву вартість.

Вибирайте сучасний енергоефективний котел

Старі котли набагато менш енергоефективні, ніж нещодавно розроблені моделі, не кажучи вже про те, що в міру старіння агрегату, ймовірно, з’явиться більше несправностей. Часто це означає, що ви можете витратити більше грошей на ремонт старого котла, ніж на покупку нової сучасної енергоефективної моделі .

Перегляньте нашу сторінку про бренди котлів і переваги , щоб знайти той, який підходить для вашого дому.

У середньому котли служать від 10 до 15 років і більше, якщо їх регулярно обслуговувати. Тому, зважившись і замовивши новий, ви з комфортом проведете наступне десятиліття з набагато нижчими щомісячними рахунками за газ та/або еклектроенергію.


Замовляйте щорічне обслуговування котла, щоб рахунки були низькимиЩорічне технічне обслуговування котла – це чудовий спосіб переконатися, що агрегат знаходиться у відмінному стані та на ранньому етапі вловлює будь-які проблеми, що розвиваються, і зменшує ймовірність несподіваних рахунків за ремонт котла . Обслуговування вашого котла забезпечує вашу безпеку, дозволяє краще планувати бюджет і заощаджує гроші в довгостроковій перспективі.

к