top of page

Чому важливо проводити регулярне технічне обслуговування котла?

Наявність котла опалення в домі — це запорука комфорту. Однак просто встановити котел та забути про нього — не найкраще рішення. Кожне обладнання задля збереження його працездатності потребує регулярного технічного обслуговування, і ваш котел — не виключення.

Чому ж так важливо вчасно проводити технічне обслуговування котла?


Причина 1- продовження його строку служби.


Навіть попри те, що в технічній документації на ваш котел виробник міг встановити строк експлуатації обладнання на 10 років, ці терміни можуть бути умовними. При правильній експлуатації та регулярному обслуговуванні котел дійсно слугуватиме цей строк, але можливо й те, що без гідного догляду він вийде з ладу набагато швидше.

Якщо ж проводити технічне обслуговування, то ваш котел забезпечуватиме вас теплом набагато довше, аніж заявлено виробником.


Чому важливо проводити регулярне технічне обслуговування котла?
Чому важливо проводити регулярне технічне обслуговування котла?


Причина 2 - витрати на ремонт.


Без технічного догляду котел може швидко вийти з ладу. Та його ремонт коштуватиме вам набагато більше, ніж якщо ви будете вчасно замовляти послуги технічного обслуговування. Якщо ваш котел щороку обстежений фахівцем, його почищено, перевірено вчасно, ризик поламок зменшується, а з ним — ваші витрати на ремонт. До того ж фахівці під час техобслуговування можуть діагностувати несправності на початковій стадії та виправити їх вчасно, щоб не доводити ситуацію до критичної.


Причина 3 - ваша безпека та комфорт.


Котел опалення, яким би він не був, є обладнанням, що потребує особливої уваги через правила безпеки. Вчасне технічне обслуговування допомагає запобігти ризикам отруєння чадним газом від несправного газового котла чи короткого замикання від електрокотла. А це — ваше здоров’я та безпека. Крім того, без технічного обслуговування є ризики, що котел буде працювати з перебоями, тобто не буде гідно виконувати свої функції з опалення та забезпечення гарячою водою.


Причина 4 - контроль витрат та ефективності.


Котел без вчасного ТО може почати працювати менш ефективно — споживати більше електрики чи газу на підтримування необхідної температури, а це миттєво буде помітно по вашім комунальним рахункам.

Отже, якщо ви хочете запобігти зайвим витратам, користуватися теплом та гарячою водою з мінімальними рахунками, та не турбуватися про власні безпеку та комфорт, радимо не відмовлятися від технічного обслуговування котлів. Проводити його бажано щороку, а замовити послугу ТО для вашого котла можна в нашій компанії.

Comments


bottom of page