top of page

Як регулювати температуру гарячої води в котлі.

Як регулювати температуру гарячої води в котлі. 

Як регулювати температуру гарячої води в котлі. 
Як регулювати температуру гарячої води в котлі. 

Для регулювання температури гарячої води натисніть на кнопку «Гаряча вода» із позначкою “Кран”. Після натискання на цю кнопку, у правому верхньому куті дисплея з’явиться блимаючий символ . Таким чином можна почати регулювання температури гарячої води в усіх режимах роботи котла, крім режиму «Пріоритет гарячої води».


Температуру гарячої води необхідно встановлювати під час блимання символу . Використовуйте кнопку «Встановлення температури та часу», натискаючи на одну з її клавіш, з символами «+» або «-» в залежності від того, яка температура вам необхідна. Температура гарячої води встановлюється в межах 30-60°С. Крок регулювання температури 1°С. При встановленні температури гарячої води, символ блимає. Коли ви встановите на дисплеї обране значення температури, воно автоматично збережеться. Через декілька секунд символ перестане блимати, на дисплеї з’являться символи, що стосуються останнього встановленого на виносному пульті режиму і котел продовжить роботу в цьому режимі


Встановлення та скасування режиму «Пріоритет гарячої води»


Як регулювати температуру гарячої води в котлі. 
Як регулювати температуру гарячої води в котлі. 

Режим попереднього нагрівання гарячої води до початку її використання.

Для встановлення режиму «Пріоритет гарячої води», натисніть та утримуйте протягом декількох секунд кнопку «Гаряча вода» із позначкою “Крану” , поки на дисплеї не з’явиться символ “Вогника у колі” . Відображення на дисплеї символу “Вогника у колі” означає, що встановлено режим «Пріоритет гарячої води». При роботі котла в цьому режимі на дисплеї відображається значення встановленої температури гарячої води. 

Для зміни температури гарячої води в даному режимі використовуйте кнопку «Встановлення температури та часу», натискаючи на одну з її клавіш, з символами «+» або «-» в залежності від того, яка температура вам необхідна. Під час зміни необхідної температури гарячої води, над символом “Вогника у колі” буде блимати символ “Крану” . 

Коли встановлено режим «Пріоритет гарячої води», вода для господарських потреб починає нагріватися в котлі, навіть якщо вона не використовується, тобто не тече з крана гарячого водопостачання. Цей режим корисний, якщо котел знаходиться на відстані від точки водорозбору гарячої води на шість та більше метрів, і дозволяє отримати гарячу воду на декілька секунд раніше, ніж в інших режимах роботи котла. 

Режим автоматично відключиться через десять хвилин, якщо ви протягом цього часу не відчиняли кран гарячого водопостачання. Якщо ви протягом проміжку часу менше десяти хвилин відкривали кран гарячого водопостачання, то режим відключиться після закінчення використання гарячої води, тобто при закритті крана. Режим «Пріоритет гарячої води» також буде відключений, якщо ви встановите інший режим роботи котла.

Comments


bottom of page